Picerija

Informacija

„TonyResort“ pramogų ir poilsio parkas savo lankytojus džiugina ne tik pramogų gausa, bet ir aukščiausias maitinimo paslaugas teikiančiu restoranu su "lounge" zona bei pušų apsuptyje įrengtoje picerijoje.

Visame pasaulyje išpopuliarėjęs patiekalas – pica – pas mus kepamas autentiškoje, malkomis kūrenamoje krosnyje. Tokiu būdu Jums patiekiamos gardžiausios picos su pačiais traškiausiais krašteliais.

Mėgstamą picą galėsite pasirinkti net iš keliolikos rūšių – nuo paprastos su sūriu ir trintais pomidorais iki gurmaniškosios su jūros gėrybėmis. Picas pagardiname mūsų pačių gamybos padažais ir užpilais, suteikiančiais ypatingą skonį.

Originalią itališką receptūrą suderinę su lietuvišku skoniu, siūlome Jums tik geriausią produktą. Picerijoje galėsite užsisakyti ir kitų patiekalų bei gėrimų.

„TonyResort“ pramogų ir poilsio parko picerijoje taip pat organizuojame šeimos šventes ir vaikų gimtadienius su unikaliomis picų kepimo pamokomis. Padėsime Jums be jokių rūpesčių sukurti mažiesiems nepakartojamą ir įsimintiną šventę.
 

Kainos

Staliukų rezervavimas:

 

El. paštas: [email protected]

Tel.: +370 665 12895 

Kontaktai

Tel.: +370 665 12895

El. paštas: [email protected]

Darbo laikas

Rezervacija, gimtadienių picerijoje užsakymai priimami

el.p.: [email protected]

tel: +370 665 12895

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl