Paplūdimio tinklinis

TITULINIS PUSLAPIS / PASLAUGOS / PRAMOGOS / LAUKO PRAMOGOS / PAPLŪDIMIO TINKLINIS

16°

Informacija

TonyResort pramogų ir poilsio centras prie Gilušo ežero pakvies ne tik pasimėgauti vandens ir saulės malonumais, bet ir pažaisti paplūdimio tinklinį.

Atsižvelgdami į poilsiautojų poreikius, įrengėme šiuolaikinius standartus atitinkančią paplūdimio tinklinio aikštelę. Mūsų šalyje vis populiarėjant tiek tradicinėms, po atviru dangumi įrengtoms paplūdimio tinklinio aikštelėms, tiek uždaroms arenoms su šildomu smėliu, suskubome Jums pasiūlyti šią daugelio pamėgtą pramogą. TonyResort pramogų ir poilsio parke paplūdimio tinklinio aikštelė įkurta gražaus pušyno prieglobstyje.

Paplūdimio tinklinis – tai viena populiaresnių olimpinių sporto šakų. Pirmosios paplūdimio tinklinio varžybos maždaug prieš šimtmetį sužaistos viename Havajų paplūdimių, o į Europą šis žaidimas atkeliavo 1930 m.

Aktyvus paplūdimio tinklinio žaidimas – tai tiesiog puikios nuotaikos garantas. Karštas smėlis, azartas, šauni kompanija ir gera nuotaika – pagrindiniai paplūdimio tinklinio elementai, nepaliksiantys abejingų. Taigi karštas vasaros popietes ir vakarus kviečiame leisti žaidžiant patį smagiausią žaidimą – paplūdimio tinklinį.

Jei namie palikote kamuolį – ne bėda, džiaugsimės galėdami jį išnuomoti.

Kainos

 

Paslaugos pavadinimas Kaina (1 val.), EUR
Tinklinio aikštelės nuoma 15,00
Tinklinio kamuolio nuoma 3,00

 

Kontaktai

Tel.                         +370 611 444 45

El. paštas                [email protected]

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl