Sportinis masažas

20°

Informacija

Masažas – tai nuo seno žinoma sveikatą grąžinanti ir organizmą stiprinanti terapija. „TonyResort“ pramogų ir poilsio parke galėsite pasimėgauti tikro profesionalo rankomis atliekamais masažais, kurie sustiprins Jūsų kūną ir atgaivins sielą.

Masažai jau daugelį šimtmečių laikomi tobula priemone pavargusiems ir nusilpusiems žmonėms: jie padeda atsikratyti nuovargio, įsisenėjusių nugaros ar raumenų skausmų, malšina stresą ir nervinę įtampą. Po profesionaliai atlikto masažo atsipalaiduosite, pamiršite kasdienius rūpesčius ir slegiančią rutiną, jausitės atjaunėję, pasisėmę naujų jėgų ir kupini energijos.

Nepakartojamus masažus Jums atliks ilgametis Lietuvos rinktinės ir įvairių krepšinio klubų treneris bei masažuotojas charizmatiškasis Juozas Petkevičius. Meiliai Juozuku vadinamas krepšininkų mokytojas bei draugas yra tikra Lietuvos krepšinio legenda. J. Petkevičius, atradęs savo pašaukimą, nuo masažo stalo nesitraukia jau daugiau nei tris dešimtmečius – panašiai tiek metų jis skyrė ir krepšininkams. Talentingasis masažuotojas pasiruošęs Jums atiduoti dalelę savęs bei pasidalinti tvirtų rankų šiluma.

Tad dovanokite sau ir savo mylimiesiems ypatingas akimirkas ir tobulai subalansuotą poilsį. Būtina išankstinė paslaugos rezervacija.

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina, EUR/asm.
Viso kūno masažas (1 val.) 40,00
Dalinis kūno masažas  (30 min.) 23,00

 

Kontaktai

Tel. +370 611 44 445

El. paštas [email protected]

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl