Sportinis pokeris

16°

Informacija

Unikalioje, kalvomis ir ežerais apsuptoje vietovėje – „TonyResort“ poilsio ir pramogų parke, be daugelio kitų pramogų organizuojami ir sportinio pokerio turnyrai bei pamokos. Bendradarbiaudami su Lietuvos sportinio pokerio fedaracija, visiems šios sporto šakos mylėtojams bei entuziastams nuolat rengiame sportinio pokerio vakarus.

Pokeris – tai žaidimas, iš žaidėjų pareikalausiantis nemažai valios, susikaupimo, matematinių ir loginių įgūdžių bei, žinoma, sėkmės. Žaisdami žaidėjai tampa rimti ir tylūs, slepia emocijas bei  stengiasi, kad kūno kalba neišduotų jų žaidimo taktikos. Pokeris kaip sporto šaka paremtas sąžiningumu, taisyklių laikymusi, solidarumu bei pagarba kitiems.

„TonyResort“ pramogų ir poilsio parke jau kelis metus organizuojami sportinio pokerio savaitgaliai, sutraukiantys pokerio gerbėjus iš visos Lietuvos. Žaidėjus vilioja ne tik galimybė pažaisti su profesionalais, turiningai praleistas laikas, bet ir prizai – visuose iki šiol „Tonyresort“ poilsio ir pramogų parke vykusiuose pokerio turnyruose geriausieji buvo lepinami vertingais prizais.

Na o dar nesusipažinusiems su šiuo intelektualiu ir azartišku žaidimu, tačiau labai norintiems įsitraukti į žaidėjų gretas organizuojame pokerio pamokas. Apie organizuojamus pokerio turnyrus skelbiame savo tinklalapio naujienų skiltyje ir „Facebook“ paskyroje.

Į pokerio turnyrus ir pamokas būtina užsiregistruoti iš anksto.

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina, EUR/asm.
Sportinio pokerio pamoka (grupei nuo 10 asm.) 15,00
Sportinio pokerio pamoka/žaidimas VIP TonyG pokerio kambaryje  30,00

 

Kontaktai

Tel: +370 611 44 445

El.paštas: [email protected]

 

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl