Pirtis su lauko kubilu

TITULINIS PUSLAPIS / PASLAUGOS / PRAMOGOS / VIDAUS PRAMOGOS / PIRTIS SU LAUKO KUBILU

Informacija

Puoselėdami senovines, šimtmečius besitęsiančias tradicijas, po nuotykių kupinos dienos Jums pasiūlysime pasimėgauti pirčių teikiamais malonumais.

„TonyResort“ pramogų ir poilsio parke, viduryje gražaus pušyno įrengtos sauna, net 3 pirtys ir kubilai. Vienas šildomas lauko kubilas pastatytas tiesiog ant ežero kranto! Taigi pirties malonumus galėsite papildyti ir maudynėmis: vasarą jūsų lauks vėsus ežero vanduo, o žiemą – ledinė eketė.

Modernios ir naujos pirtys kūrenamos malkomis. Pirčių sienos ir lubos pagamintos iš rinktinių liepos dailylenčių. Patogūs ir šiuolaikiški gultai padaryti iš mažai kaistančios afrikietiškos medienos – abačių. Poilsį pratęsti, atsigaivinti galėsite ir patogiai įrengtuose priešpirčiuose. Visa tai – ypatingam Jūsų poilsiui!

Beje, pasirūpinsime vantomis, pirties kepuraitėmis bei kitais pirties reikmenimis, be kurių neįsivaizduojamas kaitinimasis ir poilsis pirtyje.

Pirtis padės apsisaugoti nuo ligų, atgaivins kūną ir sielą, organizmą išvaduosite nuo susikaupusių toksinų ir šlakų. Po pirties seanso jausitės pažvalėję ir atjaunėję – it naujai gimę!
Jūsų patogumui pirtimi, sauna ar kubilu galima naudotis bet kuriuo metų laiku.

Kainos

 

Paslaugos pavadinimas Kaina (3 val.), EUR
Pirtis ir šildomas lauko kubilas ant ežero kranto 180,00

 

Kontaktai

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl