Pirtis ir kubilas

16°

Informacija

Puoselėdami senovines, šimtmečius besitęsiančias tradicijas, po nuotykių kupinos dienos Jums pasiūlysime pasimėgauti pirčių teikiamais malonumais.

„TonyResort“ pramogų ir poilsio parke, viduryje gražaus pušyno įrengtos sauna, net 3 pirtys ir kubilai. Vienas šildomas lauko kubilas pastatytas tiesiog ant ežero kranto! Taigi pirties malonumus galėsite papildyti ir maudynėmis: vasarą jūsų lauks vėsus ežero vanduo, o žiemą – ledinė eketė.

Modernios ir naujos pirtys kūrenamos malkomis. Pirčių sienos ir lubos pagamintos iš rinktinių liepos dailylenčių. Patogūs ir šiuolaikiški gultai padaryti iš mažai kaistančios afrikietiškos medienos – abačių. Poilsį pratęsti, atsigaivinti galėsite ir patogiai įrengtuose priešpirčiuose. Visa tai – ypatingam Jūsų poilsiui!

Beje, pasirūpinsime vantomis, pirties kepuraitėmis bei kitais pirties reikmenimis, be kurių neįsivaizduojamas kaitinimasis ir poilsis pirtyje.

Pirtis padės apsisaugoti nuo ligų, atgaivins kūną ir sielą, organizmą išvaduosite nuo susikaupusių toksinų ir šlakų. Po pirties seanso jausitės pažvalėję ir atjaunėję – it naujai gimę!
Jūsų patogumui pirtimi, sauna ar kubilu galima naudotis bet kuriuo metų laiku.

Kainos

 

PIRTIS IR ŠILDOMAS LAUKO KUBILAS Kaina (3 val.), EUR
Ant ežero kranto 180,00

 

Kontaktai

Papildomos paslaugos

PASLAUGA Kaina, EUR
Pirtininko programa 150,00
/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl