Žygis per pelkę

16°

Informacija

TonyResort pramogų ir poilsio parkas visus ištroškusius nepamirštamų nuotykių pakvies į pažintinį žygį po vietines pelkes. Ar žinojote, kad pelkės nuo seno buvo laikomos neįžengiamomis, paslaptingomis gelmėmis, piktųjų dvasių ir mitinių būtybių gyvenamąja vieta? Senojoje mitologijoje tikėta, kad pelkėse renkasi laumės ir velniai,  o išdykusius, nepaklusnius vaikus dažnai nevengta pavadinti „pelkių vaikais“.

Kvapą gniaužiančio žygio metu pasigrožėsite tikra, natūralia pelke – klampojimas po pelkę jus pavers tikru ekspedicijos dalyviu.

Ekskursijos į pelkes metu gidas papasakos daugybę įdomybių ir negirdėtų faktų apie pelkių susikūrimą, sandarą bei jų naudą gyvajai gamtai. Taip pat išgirsite kitų įdomių istorijų iš žygių po pelkes. Naujų dalykų sužinosite apie pelkių augmeniją bei gyvūniją. Pelkių augalai – durpojai – daug kuo skiriasi nuo kitur augančių augalų, o, pavyzdžiui, apie šimtmetį pelkėje augančios paprastosios pušies aukštis gali siekti vos 1-2 metrus.

TonyResort pramogų ir poilsio parkas laukia ir moksleivių, ir suaugusiųjų grupių, norinčių daugiau sužinoti apie šį paslaptingą, o kartais ir bauginantį gamtos reiškinį.

Neįprasta pramoga – žygiu į pelkes – kviečiame paįvairinti mergvakarių ar bernvakarių programą. Žygio metu paruošime specialių nuotaikingų užduočių!

Pramoga organizuojama 10-20 žmonių grupei. Kad nesušlaptų kojos, būtina pasiimti ilgaaulius guminius batus ir pasirūpinti tinkama žygiui apranga.

Būtina išankstinė paslaugos rezervacija.

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina asmeniui, EUR
Žygis nuo 10 asmenų 15,00

Kontaktai

Tel: +370 611 44 445

El.paštas: [email protected]

Virtualus turas

/var/www/tonyresort/frontend/themes/greenresort/core/layout/templates/service.tpl