TonyResort-3
Naujienos

TITULINIS PUSLAPIS / NAUJIENOS / JUOZAS PETKEVIČIUS - „REIKIA MYLĖTI SAVO DARBĄ“

-2°

Juozas Petkevičius - „Reikia mylėti savo darbą“

Juozas Petkevičius - „Reikia mylėti savo darbą“
21 02/13

TonyResort komandos narys, nuostabi asmenybė – buvęs Lietuvos rinktinės treneris, dabar masažuotoju dirbantis Juozas Petkevičius.
Juozas Petkevičius arba tiesiog Juozukas yra tikra Lietuvos krepšinio legenda. Lietuvos rinktinėje J.Petkevičius – nuo pat nepriklausomybės atkūrimo. Atradęs savo pašaukimą, Juozukas nuo masažo stalo nesitraukia jau tris dešimtmečius, o iš jų 25 metus skyrė krepšininkams.
„Per ilgą laiką esu susipažinęs su įvairiomis masažo technikomis: kinų, tailandiečių, rusų... Rinkau visokią informaciją, bet priėjau išvados, kad sportinio masažo geriausiai moko rusų mokykla. Susitikdavau su rusų masažuotojais, bendraudavom, perduodavom vienas kitam žinias. Sportinio masažo pagrindas yra maigymas, tad jis sunkesnis už klasikinį. Turi išmaigyti raumenukus, padaryti juos vėl elastingais. Sportinis masažas prieš varžybas daromas užvedantis, po varžybų atstatomasis. Aš masažuoju visą kūną. Geriau trumpiau, bet visą kūną, negu ilgai masažuoti kojas. Todėl, kad po viso masažo, žmogus jaučia, kad tu jį papurtei, prikėlei gyvenimui, judėjimui.“
Kviečiame išbandyti Juozuko masažą :

BENDRAS KŪNO MASAŽAS 60 min. 140 Lt
DALINIS KŪNO MASAŽAS 30 min. 80 Lt
(pečių juostos masažas; nugaros, juosmens masažas; kojų masažas ir t.t.)

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 700 39890

Grįžti
Dalintis: