TonyResort-5
Apie mus

TITULINIS PUSLAPIS / APIE MUS

TONYRESORT
Pramogų ir poilsio parkas įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – sutvarkytame Anupriškių pušyne. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikrai lietuviška pelkė. Brangiausia, ir tai, ką labiausiai vertiname savo versle, yra gamtos dovana, kurios gėrybes gali „ragauti“ kiekvienas, apsilankęs pas mus.
“TonyResort„ priklauso verslininko Antano Guogos įmonių grupei. Verslininkas pokerio pasaulyje žinomas kaip Tony G. Anksčiau “TonyResort„ buvo žinomas kaip Anupriškių parkas.


POILSIO IR PRAMOGŲ HARMONIJA
Mes kuriame ir prižiūrime oazę gamtoje, į kurią darniai įsilieja poilsio ir pramogų architektūra. Nuo pat pradžių siekiame, kad į “TonyResort„ atvažiavęs žmogus pirmiausia įkvėptų gurkšnį gaivaus pušyno oro ir tik tuomet atrastų tarp aukštų miško pušų užsimaskavusius nuotykius ir pramogas.


DĖMESYS KLIENTUI
Kokybiškas poilsis neįmanomas be malonaus ir profesionalus aptarnavimo. Tuo tiki visi mūsų darbuotojai. Todėl kiekvieną dieną dirbame tam, kad Jūsų poilsis būtų aukščiausio lygio, o pramogos – vertos pagyrimo.


GERIAUSIA 2011-ŲJŲ TURIZMO VERSLO IDĖJA
Mes buvome įvertinti 2011 metų turizmo apdovanojimu už sėkmingiausią šeimų turizmo idėją Lietuvoje. Didžiuojamės šiuo prizu, jis skatina mus tobulėti.

 

2014.10.01-2015.03.31 UAB "Anupriškių parkas" dalyvauja projekte:

Projekto pavadinimas - Turizmo  organizacijos (apgyvendinimo paslaugas teikiančios organizacijos) kaip besimokančios modelio sukūrimas.

Projekto tikslas – ištirti turizmo organizaciją (apgyvendinimo paslaugas teikiančią organizaciją), ar ji yra besimokanti, kokios galimybės tapti besimokančia, suformuojant kaičios organizacijos modelį jai tapti besimokančia, ir pateikti rekomendacijas verslumui didinti.
Mokslinius tyrimus atliks Lietuvos Sporto Universitetas.
Projekto metu bus susisteminta Mokslinės literatūros analizės  ir metaanalizės informacija ir sudarytas klausimynas kiekybiniam tyrimui. Kiekybinio tyrimo metu bus apklausti TonyResort poilsio ir pramogų parko darbuotojai, neatsižvelgiant į jų užimamas pareigas darbovietėje.  Tyrimo metu bus apklausta 50 darbuotojų. Kiekybinio tyrimo metu bus sužinota, kokio lygmens yra organizacija, ar organizacija turi besimokančios organizacijos bruožų, kaip darbuotojai mato organizaciją, ko jiems trūksta. Kokybinio tyrimo metu bus apklausti A lygio vadovai ir paruoštos gairės besimokančios organizacijos modeliui.
Remiantis teorinio ir empirinio tyrimo rezultatais bus parengtos rekomendacijos, sutelkiant organizacijos vadovus bei vadybininkus, orientuojantis į besimokančios organizacijos bruožų stiprinimą per turizmo paslaugos įgyvendinimo procesus teikiant paslaugą vartotojui.

Projekto pradžia – 2014 m. spalio 1 d.
Projekto pabaiga – 2015 m. kovo 31 d.

Projektas įgyvendinamas pagal programą „Ekonomikos augimo veiksmų programa“ 1 prioritetas „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ Įgyvendinimo priemonė VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“. Kvietimo Nr. VP2-1.3.-ŪM-05-K-03